לוטו

תוצאות הגרלת לוטו

תוצאות הגרלת הלוטו המשודרות בשידור חי, הן ללא ספק רגע האמת העשוי לשנות את החיים באופן מוחלט. רבים מחכים בציפייה ל תוצאות הגרלת הלוטו ומייחלים לרגע המאושר בו יכריזו עליהם כזוכי הפרס הראשון של הלוטו.
על אף העובדה כי לרובנו הפנטזייה לעולם לא תתממש, עצם העובדה כי קיים סיכוי ולו הקלוש ביותר, שנהפוך בין רגע לאנשים "עשירים ומאושרים" היא, היא המניע העיקרי למילוי טופס הלוטו.
אם כן, תוצאות הגרלת הלוטו, אכן נתפסות כמועד גורלי עבור משתתפי משחקי הלוטו השונים, ואין עוררין על כך כי מדובר ברגע שיכול להפוך עולמות.

במאמר הבא, נציין פרטים אודות תוצאות הגרלת הלוטו המפורסמת של מפעל הפיס.

מתי מתפרסמות תוצאות ההגרלה ?

כאמור, במהלך שידורי הגרלת הלוטו נרשמים כל המספריים הזוכים בהגרלה, כאשר כל פרוטוקול שכזה נחתם על ידי ועדת הפיקוח של מפעל הפיס. מועד פרסום תוצאות הגרלת הלוטו יהיה בסמוך למועד הגרלת הלוטו ועד יום לאחר מועד ההגרלה.

היכן מתפרסמות תוצאות ההגרלה ?

ראשית, תוצאות ההגרלה יפורסמו, אך ורק לאחר שקיבלו את "גושפנקת ההכשר" מפי גורמים מוסמכים.
שנית, תוצאות ההגרלה תפורסמנה בשידור חי בערוץ הפיס ובערוץ 10, כמו גם באתר האינטרנט של מפעל הפיס ובדיוורים.

האם התוצאות המפורסמות באתר הן התוצאות המחייבות ?

על פי תקנון מפעל הפיס, תוצאות ההגרלה של משחקי הלוטו, המתפרסמות באתר האינטרנט של מפעל הפיס הנן מוצגות לנוחיותם של הגולשים בלבד, אולם אין הן מחייבות את מפעל הפיס, כלומר במידה ותתפרסם תוצאה שגויה של המספרים הזוכים, אזי מפעל הפיס איננו מחויב ל"כרטיס הזוכה" לפי תוצאות האינטרנט.

מעבר לפרמטרים הקשורים להגרלה עצמה, ישנם גם פרמטרים אחרים שיש לתת עליהם את הדין, כגון: כיצד הפך שידור תוצאות ההגרלה של הלוטו לטקס "קאלטי" חגיגי, בו מתאספים אלפי שחקני לוטו מושבעים סביב "מדורת השבט" – מסך הטלוויזיה וצופים בכיליון עיניים בתוצאות ההגרלה, המשודרות בשידור חי.

לסיכום, אם ברצונכם לדעת מהן תוצאות הגרלת הלוטו, צפו בשידור החי של מפעל הפיס בערוץ 10.

 

טפסי לוטו

מילוי טפסי לוטו

שיטות לוטו

משחקי לוטו

זכיות בלוטו