לוטו

צמצום לוטו

כל מה שצריך לדעת על שיטת צמצום לוטו:
שלא כמו משחק הטוטו, משחק הלוטו הוא משחק המושתת על בחירה של סדרת מספרים אקראיים, לפיכך ניתן להסתמך על טכניקות מתמטיות שונות של הסתברות וסטטיסטיקות שונות, בכדי לבחור את המספרים "הזוכים" בצורה שיטתית ומוצלחת המעלה את סיכויי הזכייה.
ואם בעולם הלוטו עסקינן, מוטב שתדעו כיצד להשתמש נכונה בשיטת צמצום לוטו.

מהי שיטת צמצום לוטו ?

שיטת צמצום לוטו היא טכניקה המסייעת למהמרים לבחור בצורה שיטתית הסתברותית את סדרת המספרים "הזוכים" בכרטיס הלוטו. שיטת צמצום לוטו, מאפשרת לכם לחסוך כסף, כיצד אתם שואלים ? התשובה פשוטה!.
כל שעליכם לעשות הוא כדלקמן:
בשיטת צמצום לוטו "5 אם 6" – טכניקה זו טוענת כי חמישה ניחושים לבטח יופיעו בטופס הלוטו הנבחר, וזאת בהסתמך על כך שניחשנו נכונה את ששת המספרים מתוך עשרת הטורים הראשונים. כלומר: כל שעליכם לעשות הוא לבחור עשרה מספרים "זוכים" ולמלא את הסדרה המנצחת בארבע עשר טורים במקום 210 טורים. במידה וראינו כי שישה מספרים מתוך הארבע עשר נבחרו, אזי מובטח לנו כי לכל הפחות חמישה מהם ימצאו באחד מן הטורים שסומנו.

יתרונות השיטה:

יתרונותיה של שיטת צמצום לוטו זו, טמונים בעובדה הפשוטה כי יש באפשרותכם לחסוך הרבה כסף על רכישת כרטיס הלוטו השיטתי, על ידי מילוי מספר מצומצם בהחלט של טורים (ארבע עשר ליתר דיוק).
כמו כן, שימוש בטכניקת הצמצום בלוטו, מאפשרת לכם לכסות קומבינציות רבות של מספרים, עובדה המעלה את סיכויי הזכייה. ומעבר לכך, טכניקת הצמצום טובה בעיקר לזכייה בפרס השני של הלוטו.

חסרונות השיטה:

יש הטוענים, כי שימוש בטכניקת הצמצומים בלוטו, כלל איננה משפרת את סיכויי הזכייה בפרס הגדול בלוטו, וזאת בהסתמך על נתונים סטטיסטיים המראים כי סיכויו של פלוני לזכות בפרס כלשהו בלוטו, הינו גבוה פי 34.6 מאשר סיכויי הזכייה של פלוני, המשתמש בטכניקת הצמצומים.
לפיכך, מוטב לשקול בחוכמה את צעדיכם, שמא תפספסו את הזדמנות חייכם.

לסיכום, יש לשקול בכובד ראש את השימוש בטכניקת צמצום לוטו, ולראות האם באמת היא מגבירה את סיכויי הזכייה שלכם.

 

טפסי לוטו

מילוי טפסי לוטו

שיטות לוטו

משחקי לוטו

זכיות בלוטו