לוטו

לוטו 50 מיליון

לוטו 50 מיליון – ההיית או חלמתי חלום ?
אז לא מדובר בתעתוע וגם לא בחיזיון, שמעתם נכונה ! כי אכן יש כזו חיה, הנקראת לוטו 50 מיליון.
הגרלת הלוטו 50 מיליון, קופצת אל מחוזותינו פעמיים בשנה. פעמיים בשנה, שהם חגיגה גדולה, עבור שלל האופטימיסטים במדינה.
ואם באופטימיות עסקינן, מה רע קצת לפנטז? הרי בכל זאת, לא כל יום מזדמן לנו הסיכוי ולו הקלוש ביותר לזכות בחופן מכובד של מיליונים, הלא כך ?
מסתבר, שגם לפסימיסטים שבינינו, אפשר לספק הסבר הגיוני מדוע כדאי להשתתף בהגרלה הדו שנתית של מפעל הפיס - הגרלת הלוטו 50 מיליון, רוצים לדעת מהו ?
אם כן, כפי שרבים מאיתנו יודעים מפעל הפיס הוא מוסד בעל אג'נדה ברורה באשר לתרומות למען פיתוח מוסדות חינוך, תרבות ומדע בארץ, מלגות לימודים ועוד. שהרי מפעל הפיס מספק סכומי עתק לטובת הציבור, כך שאתם יכולים ללכת בלב שלם אל תחנות הלוטו ולמלא את טופס הלוטו בידיעה כי הכנסות הגרלת לוטו 50 מיליון הן קודש לאזרחי מדינת ישראל.

ובתקווה שהצלחנו לשכנע אתכם ללכת על כל הקופה, ולהשקיע את מיטב כספיכם בידיו של "המפעל", כל שנותר לעשות הוא לרכוש כרטיס מילוי מסוג לוטו 50 מיליון ולהתחיל להתפלל לבורא, שאולי אתם תהיו יחידי הסגולה שיזכו לדעת טעם 50 מיליון מהו.

וכעת נעבור לפרטים הטכניים של הגרלת ה - 50 מיליון.

מה צריך לעשות כדי לזכות ב – 50 מיליון ?

כל שעליכם לעשות הוא לרכוש את כרטיס הלוטו מסוג 50 מיליון (פעמיים בשנה), ולמלא מתוך ארבעים ותשעה מספרים, חמישה מספרים מנצחים ולקוות שאתם תהיו הזוכים המאושרים שיגרפו את 50 המיליונים הבאים. אבל קחו כמובן בחשבון שהסיכויים לזכות הנם 1 ל – 2 מיליון טפסים, כך שגם אם אתם הזוכים מאושרים, ייתכן ויש עוד כמה זוכים מאושרים כמוכם.

"דברו אלי במזומנים" – כמה יעלה תענוג ה – 50 ?

אם כן, עלות כרטיס לוטו מסוג 50 מיליון מוערך בחמישה שקלים לטבלה, זאת לעומת 2.2 שקלים לטבלה, במשחקים הרגילים.
אכן מדובר בהוצאה "קשה" אבל סבירה. הרי בכל זאת, כשמדובר בחמישים מליון, מי אם לא אנחנו חובבי הלוטו המושבעים ממנים את כספי הזכייה.

לסיכום, אם ברצונכם להרוויח ובגדול – מלאו לוטו 50 מיליון.

 

טפסי לוטו

מילוי טפסי לוטו

שיטות לוטו

משחקי לוטו

זכיות בלוטו