לוטו

לוטו צאנס

לוטו צאנס – כל מה שצריך לדעת בחיים הוא מתי לקחת צ'אנס...
תחת מטריית המשחקים של מפעל הפיס, ניתן למצוא משחק אחד, המזמין אתכם לקחת צ'אנס בחיים ולהרוויח הרבה כסף, הלא הוא המשחק: לוטו צאנס.
מסתבר, שבהגרלת הצ'אנס אתם יכולים להרוויח יותר ! כן, כן, שמעתם נכונה, במשחק לוטו צאנס גוברים הסיכויים שלכם להרוויח יותר כסף, הכיצד אתם שואלים ?
אם כן, ההסבר פשוט, במשחק לוטו צאנס סיכויי הזכייה שלכם נעים בין 1:2 ועד 1:32 (תלוי בסוג המשחק) עובדה ההופכת את הזכייה בפרס הראשון לאפשרית עבור כל אחד ואחת מכם.
במאמר הבא, נציג בפניכם את כללי משחק הלוטו צ'אנס, ונפרט על סוגי הצ'אנס הקיימים.

מהו משחק לוטו צאנס ?

צ'אנס הוא בבסיסו משחק קלפים, המכיל 32 קלפים. כאשר בכל חפיסת קלפים תוכלו למצוא ארבעה סוגי קלפים: יהלום, לב, תלתן ועלה. כל סדרת קלפים מכילה שמונה קלפים: אס (A), מלך (K), מלכה (Q) ונסיך (J) וגם את המספרים: 7,8,9,10.
בכל הגרלת צ'אנס מוגרלים בסך הכול ארבעה קלפים, כלומר: קלף אחד מוגרל מכל חפיסה.
על המשתתפים במשחק לנחש את ארבעת הקלפים, שיעלו בהגרלת הצ'אנס.

אילו סוגי לוטו צאנס קיימים ?

במשחק הלוטו צ'אנס קיימים בסך הכל חמישה משחקים:

 • לוטו צאנס 1

 • לוטו צאנס 2

 • לוטו צ'אנס 3

 • לוטו צ'אנס 4

 • לוטו רב צ'אנס

 • לוטו צ'אנס שיטתי – במשחק זה, המשתתפים יכולים למלא מספר צירופים של קלפים זוכים בטופס אחד. כאשר בכל טופס עליכם לבחור את סכום ההשקעה במשחק, הנע בין חמישה שקלים לעשרה שקלים.
  טופס הצ'אנס השיטתי מורכב ממכפלת הקלפים שנבחרו עבור כל חפיסה. בכדי להגיע למספר צירופים מירבי (המונה 256 צירופים), עליכם לסמן בכל סדרה של קלפים- ארבעה קלפים מתוך השמונה.
  במשחק הצ'אנס השיטתי, לא ניתן להיעזר במכונה הלוטומטית עבור מלאכת המילוי של הטופס, אולם בנוסף להשתתפות בטופס השיטתי ניתן להשתתף בטופס רב הגרלתי.

  • על המשתתפים לבחור את סוג המשחק שברצונם לשחק, ובהתאם לבחור גם את סכום ההשקעה במשחק, הנע בין חמישייה שקלים ל – חמש מאות שקלים.

מהו סכום הזכייה ?

סכום הזכייה במשחק הלוטו צ'אנס תלוי, כאמור, בסכום ההשקעה ובמספר הניחושים הנכונים שעלו בגורל.
הגרלת הצ'אנס מזמינה אתכם להשתתף בהגרלה מדי שעתיים, כאשר ממוצע הזכיות עומד על 1:3, כשסכום הזכייה עומד על שני מיליון פרסים בכל יום.

לסיכום, אם נמאס לכם להמתין למזלכם, קחו את הגורל לידיים, מלאו כרטיס לוטו צאנס ו"שריינו" לעצמכם זכייה.

 

טפסי לוטו

מילוי טפסי לוטו

שיטות לוטו

משחקי לוטו

זכיות בלוטו