לוטו

דאבל לוטו

דאבל לוטו – כל מה שצריך לדעת על הדאבל לוטו

"הבייבי" החדש של מפעל הפיס, הוא לא אחר מכרטיס דאבל לוטו. הפיתוח "הדנדש" של מפעל הפיס, מאפשר למשתתפים במשחקי הלוטו להגדיל את סכום הזכייה באמצעות הגדלת סכום ההשקעה, וזאת על ידי מילוי כרטיס דאבל לוטו. אז אם ברצונכם להכפיל את החלום, ואולי לשלשל אל כיסכם מספר כפול של מזומנים, כל שעליכם לעשות הוא לגשת אל תחנת הלוטו הקרובה אל ביתכם, לרכוש כרטיס דאבל, ולהכפיל את סכום הזכייה פי 2. כי דאבל לוטו שווה דאבל כסף.

מהו משחק הדאבל לוטו ?

דאבל לוטו הוא מסלול ניחושים מבית מפעל הפיס, המאפשר לכם להכפיל את סכום הזכייה בהגרלה הגדולה, הן של הפרס הראשון והן של הפרסים האחרים, וזאת תמורת סכום השקעה גדול יותר.
על פניו, כרטיס מילוי מסוג דאבל לוטו הינו זהה באופיו לטפסיי לוטו אחרים, כאשר ההבדל הברור בין כרטיס המילוי הסטנדרטי לבין כרטיס המילוי מסוג דאבל לוטו הינו סכום הזכייה.
לפניכם דוגמא שתמחיש בצורה מובהקת את ההבדל:
למשל, כאשר סכום הזכייה בלוטו עומד על עשרה מיליון ₪, תסריט הזכייה הוא כדלקמן: במידה וניחשתם נכונה את כל ששת המספרים פלוס המספר החזק, וזכיתם בפרס הראשון לבד – הרווחתם עשרים מליון שקלים דנדשים לכיסכם.
במידה וזכיתם בפרס הראשון יחד עם זוכה נוסף שמילא כרטיס לוטו רגיל, אתם זכאים לסכום של עשרה מיליון שקלים במקום חמישה מיליון שקלים.
אם כן, המספרים אומרים את הכל מילוי טפסי הדאבל לוטו אכן מכפיל את סכום הזכייה.

אילו טפסי דאבל לוטו קיימים ?

בדומה לקשת טפסי הלוטו הסטנדרטיים, ישנם גם מגוון טפסי דאבל לוטו, והם:

  1. דאבל רגיל

  2. דאבל שיטתי

  3. דאבל שיטתי חזק

מחירי טפסי הדאבל לוטו הינו כפול ממחירו של טופס לוטו רגיל, ומוכפל בהתאם למחירו של הטופס הרגיל.

מהם כללי משחק הדאבל לוטו ?

בעקרון, כללי המשחק הנוגעים למילוי טפסי לוטו רגילים, תקפים גם למילוי טפסי דאבל לוטו. כאמור, משתתפים שטרם מלאו להם 18 אביבים אינם יכולים להשתתף במשחק. כרטיס שלא יעמוד בתנאי המילוי – כלומר סימון של מספר ניחושים הגבוה מכמות הניחושים הנדרשת, יפסל.

מהו סכום הזכייה ?

כיום גובהו של סכום הזכייה בהגרלת הטוטו עומד על ארבעה מיליון שקלים חדשים, בעוד סכום הזכייה עבור ממלאי טופס הדאבל לוטו עומד על שמונה מיליון שקלים חדשים, שבתרגום לאפסים מתקבלים לסכום נאה בהחלט של : 8,000,000 ₪.

לסיכום, אם אתם רוצים להתעשר ובגדול, מלאו כרטיס דאבל לוטו עוד היום והיכנסו להגרלה הבאה.

 

טפסי לוטו

מילוי טפסי לוטו

שיטות לוטו

משחקי לוטו

זכיות בלוטו